Titulní strana

Mniši v Novém Dvoře na výhru ještě čekají

Chystáte se vyzkoušet populární exit game? Té z Nového Dvora se raději vyhněte.

13 komentářů: „Mniši v Novém Dvoře na výhru ještě čekají

 • Jedinou šancí na výhru a vyvázání se ze hry je spojit se s čínskými bachaři, kteří nutí čínské mukly hrát a podle dosaženého levelu jim odměřují stravu.
  Pokud zbožný český hráč zapraví přes paypal do Číny v tvrdých jüanech jistý předepsaný obnos, jsou mu připsány získané body od čínských muklů a pokud má štěstí a rychle kliká, opustí po vlastní výhře toto herní předpeklí.

  Dále může v opatství v Nových Dvorech opět (polo)svoboden drtit hořčičné semínko s medem, bílým vínem a medem vydávaje běžný produkt za tradiční středověkou francouzskou recepturu.

  Reagovat
  • Jojo, jeden z novodvorských hráčů to udělal – a je venku, ještě se živí překládáním z čínštiny (autory Gao Xingjian, Mo Yan…)

   Reagovat
    • Je mi mnichů v Nových Dvorech líto, netopí v lítých mrazech ani v dormitáři ani v refektáři. Navíc v něm po neuvážené čínské eskapádě podávají jako jediné teplé jídlo jen čínskou nudlovku.
     Překlady Vámi zmíněných autorů Kao Sing Ťien a Mo Yan (=“jen nemluvit“) u novodvorských mnichů zdvihly vlnu nelibosti u Sv. Officia, honorář z čínské ambasády je v nedohlednu, přé se skromní mniši zapomněli objednat do pražského Obecního domu na 27.1. na oslavu čínských Svátků jara.
     Asi jim fakt zbývá pro přežití jen ta hořčice. Chudáci bědní, ale nelituji je, sami svou cestu zvolili!

     Reagovat
 • Justo Gallego Martinéz je přece jen sdílnější než Marek Orko Vácha.

  Při setkání mládeže s papežem v Madridu, se skupině studentů z Cyrilometodějského gymnázia a odborné školy pedagogické v Brně, podařilo (výměnou za omítnutí sakristie a zastřešení svatostánku celtou) ze zmíněného kněze dostat několik důležitých rad.

  Týkaly se tréninku před vstupem do hry.
  Je potřeba:

  1. Nastudovat (nejlépe naučit se zpaměti) první čtvrtinu odborné publikace – Alexandra Dumase staršího – Hrabě Monte – Cristo.
  2. Zvládnout minimálně pět levlů počítačové hry Aladin.
  3. Osvojit si co možná nejvíce homosexuálních technik. Ty je zapotřebí začít asertivně nabízet spoluhráčům (představené nevyjímaje) od prvního dne po vstupu do hry.

  Justo Gallego Martinéz zaručuje, že při správné aplikaci v tréninku nabytých vědomostí a dovedností, má hráč šanci zvítězit 50 : 50.

  Reagovat
 • Mám ségru, která podobné hře propadla už v sedmnácti letech, za dob hluboké totality. Už tehdy to byla celkem utajená hra. Jen nechápu, jak ji mohli spustit bez počítačů a herních konzol. Zřejmě tehdy začínala tichou poštou.

  Reagovat
 • Je to tak dobré napisané, žeby človek aj tomu uveril !!! 😀 A čo nato mníši v Novém Dvoře ?

  Reagovat
 • Je mi 75 let a moc se mi Vaše stránky líbí. Zkrátka: svatý smutný, smutný svatý!

  Reagovat
 • Já sem byl nucen jít do této hry…byl sem do ní tlačen. Ale odolal sem.

  Reagovat
 • Mně pomohlo obyčejné manželství (teda do jaké míry může být obyčjné). Jen jsi nejsem jistý jestli jsem tím nepropadl ještě záludnější únikové hře, kde spoluhráčka na úniku moc nespolupracuje.

  Reagovat
  • Manželství, to je senza nápad, to by mohlo být takovým trumfem v rukávu.

   Představme si, hráč vstoupí do hry, nedaří se mu, situace vypadá na prohru … a najednou vytáhne oddací list spolu s kopií matričního zápisu!

   Myslím si, že okamžitě vítězí.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *